Prikazani su postovi s oznakom shirt. Prikaži sve postove
Prikazani su postovi s oznakom shirt. Prikaži sve postove

četvrtak, 21. ožujka 2013.

Outfits + New In!!! :D

Hello, hello...

Nakon prošlog posta, gdje sam vam predstavila svoje sugrađanke, evo mene opet sa standardnim postovima...
Danas sam očekivala lijep i sunčan dan, s tim da je došlo proljeće ( ja to odmah tako vidim), a ono me dočekala kiša, koja je padala neumorno cijelu noć. Trebala sam obaviti mnogo toga po gadu, a s tim da sam osmislila outfit za toplije vrijeme i bez lokvica, morala sam sve mijenjati, pa sam se sjetila suknje koju sam uzela od mame, imitacija kože, visoki struk., u kombinaciji s tim crna košulja sa volanima ( isto mamina). I sakoić, koji skoro pa se i ne vidi, kupljen u second handu.

Prvo slika outfita, hmm ja mislim od subote

Pronađeno u second handu

Dok sam bila u gradu razmišljala sam da li da zavirim u koji secodn hand ili ne, i kao što vidite ipak sam malo zavirila tamo i pronašla ove deichmann cipelice, Mark and Spencer majčicu i kaputić kojem moram malo ušiti postavu, i možda promijeniti dugmiće. Cipelice 5KM majica i kaput po 1KM :D Lucky me!!!

Toliko od mene ( malo pauziram od dužih postova)
xx