Nakon prošlog posta, gdje sam vam predstavila svoje sugrađanke, evo mene opet sa standardnim postovima...
Danas sam očekivala lijep i sunčan dan, s tim da je došlo proljeće ( ja to odmah tako vidim), a ono me dočekala kiša, koja je padala neumorno cijelu noć. Trebala sam obaviti mnogo toga po gadu, a s tim da sam osmislila outfit za toplije vrijeme i bez lokvica, morala sam sve mijenjati, pa sam se sjetila suknje koju sam uzela od mame, imitacija kože, visoki struk., u kombinaciji s tim crna košulja sa volanima ( isto mamina). I sakoić, koji skoro pa se i ne vidi, kupljen u second handu.
![]() |
| Prvo slika outfita, hmm ja mislim od subote |
![]() | ||
| Pronađeno u second handu |
Toliko od mene ( malo pauziram od dužih postova)
xx




